czyszczenie i regeneracja
wtryskiwaczy benzynowych i gazowych

Powered by

O nas

Jesteśmy młodym zespołem, którego pasją od zawsze był sport motorowy

Nasza działalność zrodziła się z potrzeby aplikacji w samochodach sportowych, wtryskiwaczy używanych, o parametrach nieodbiegających od wtryskiwaczy nowych. Zdobyte doświadczenie podczas składania i modyfikacji silników spalinowych nauczyło nas, że 90% wtryskiwaczy wykorzystywanych w naszych projektach nie nadawało się do zastosowania w sporcie motorowym.

Początkowo wtryskiwacze wielokrotnie próbowaliśmy czyścić różnymi domowymi sposobami, stosując przy tym praktycznie każdy dostępny preparat na Polskim rynku. Kiedy próby te nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, postanowiliśmy skorzystać z profesjonalnego zakładu zajmującego się czyszczeniem wtryskiwaczy w Polsce. Ku naszemu zdziwieniu, pomimo sowitego rachunku otrzymanego za przeprowadzone czyszczenie, różnica była mało zauważalna.

Kiedy rozczarowani myśleliśmy, że wtryskiwaczom tym nie da się przywrócić ich oryginalnej kondycji, natrafiliśmy na pewną firmę w Stanach Zjednoczonych oferującą usługę czyszczenia wtryskiwaczy, która chwaliła się dużą skutecznością. Postanowiliśmy ostatni raz zaryzykować i wysłaliśmy do nich paczkę z 4 wtryskiwaczami. Po niecałych 3 tygodniach przesyłka wróciła, a z nią wtryskiwacze i karta informacyjna z informacją o pomyślnie przeprowadzonym czyszczeniu.

Nie mogąc doczekać się efektów, szybko przystąpiliśmy do ich montażu. Jakże wielkie było nasze zdziwienie, kiedy silnik po pełnej modyfikacji, na sportowych wałkach rozrządu, zaczął utrzymywać stabilne obroty na poziomie 1000 obrotów na minutę. Kultura pracy silnika była nie do poznania. Auto zaczęło równo przyśpieszać, dużo lepiej wkręcało się na obroty. Silnik jakby zaczął lżej pracować. Byliśmy szczęśliwi bowiem w końcu mogliśmy oddać samochód na ostateczne strojenie. Przekonaliśmy się również, że "regeneracja" wtryskiwaczy benzynowych przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i środków jest jak najbardziej możliwa.

Skłoniło nas to do kolejnego eksperymentowania z wanienkami ultradźwiękowymi, oraz specjalistycznymi płynami najwyższej jakości. Po pewnym czasie zaopatrzyliśmy się również w sprzęt niezbędny do diagnostyki, min. w profesjonalny stół diagnostyczny, na którym możemy testować do 8 wtryskiwaczy jednocześnie.

Wielokrotne testy, działania na zasadzie prób i błędów w końcu zaczęły przynosić odpowiednie rezultaty. Na chwilę obecną możemy pochwalić się duża skutecznością, dlatego postanowiliśmy zacząć świadczyć tego typu usługi komercyjnie, nie obawiając się przy tym konkurencji.

Na rynku istniejemy stosunkowo krótko, co nie znaczy, że brakuje nam doświadczenia. Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy akceptowalnym poziomie cenowym.

Nie możemy zagwarantować 100% skuteczności świadczonych przez nas usług, dlatego jeśli czegoś nie da się zrobić zawsze jasno to komunikujemy. Jesteśmy przekonani, że potrafimy sprostać Twoim wymaganiom dlatego gorąco zachęcamy do współpracy.

Jeśli spełniliśmy Twoje oczekiwania lub masz jakieś zastrzeżenia co do usługi, którą dla Ciebie wykonaliśmy, podziel się swoją opinią na stronie głównej, aby przyszli potencjalni klienci mogli zapoznać się z Twoim zdaniem na nasz temat.
 

Jak działamy

Działalność naszej firmy opieramy głównie na sprzedaży wysyłkowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów na terenie całej Polski. Korzystamy wyłącznie z usług firm spedycyjnych, które starają się dostarczać przesyłki zawsze na czas.

Zawsze chcemy odsyłać zregenerowane wtryskiwacze niezwłocznie, tj na drugi dzień od ich otrzymania. Czasami otrzymujemy wtryskiwacze w opłakanym stanie, które mogą potrzebować dodatkowego czasu i wysiłku na dokładne ich wyczyszczenie. W takim przypadku z reguły potrzebujemy dodatkowego dnia roboczego na wykonanie usługi.

Wysyłając do nas wtryskiwacze, prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zamówienia i dostarczenie go wraz z wtryskiwaczami na nasz adres firmowy.

Siedziba naszej firmy mieści się w Krośnie przy ulicy Pużaka 51 B, będzie nam więc równie miło jeśli zapragniesz dostarczyć do nas wtryskiwacze osobiście.

Zapraszamy

Popularne marki