czyszczenie i regeneracja
wtryskiwaczy benzynowych i gazowych

Powered by

Dlaczego powinienem skorzystać z waszych usług?


Doskonale znamy rynek! Wiemy co nasza konkurencja ma do zaoferowania, na jakim sprzęcie pracuje, jakich środków używa i na ile mogą być skuteczni. Mieliśmy okazję przetestować większość sprzętu, na którym konkurencja pracuje i przekonać się na własnej skórze co jest skuteczne a co nie. Po długich poszukiwaniach w końcu posiadamy sprzęt na którym możemy polegać i środki, które naprawdę działają. Przetestowaliśmy dziesiątki myjek ultradźwiękowych i płynów i prawdę mówiąc dzisiaj moglibyśmy napisać na ich temat niezły elaborat.

Na Polskim rynku istnieje kilka większych firm specjalizujących się w regeneracji wtryskiwaczy diesla, które poszerzając swoją ofertę oferują również usługę czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych. Oprócz tego usługę tę świadczą liczne większe i mniejsze warsztaty samochodowe, które zakupiły jedną z kilku ogólnodostępnych maszyn diagnostycznych i oferują tego typu usługę jako uzupełnienie swojej dotychczasowej oferty.

Podczas czyszczenia korzystają oni ze sprzętu i środków różnej jakości, pobierając przy tym opłatę jak za profesjonalne czyszczenie. Sporo firm zajmujących się czyszczeniem wtryskiwaczy nie wymienia filtrów siatkowych wtryskwiaczy oraz pozostałych części. Korzystają także z wanienek ultradźwiękowych i środków czyszczących o niepewnej jakości, nie posiadając przy tym odpowiednich maszyn diagnostycznych i wiedzy. Wszystko to sprawia, że wtryskiwacze często wracają do klienta niedoczyszczone, gorzej zbalansowane bądź uszkodzone.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje wtryskiwacze trafiają w odpowiednie ręce. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie regeneracji wtryskiwaczy benzynowych i gazowych, gdyż zajmujemy się tylko tym. Każdy wtryskiwacz, który do nas trafia, przed czyszczeniem poddawany jest wyczerpującej diagnostyce a charakterystyka jego pracy nanoszona jest na kartę informacyjną. Proces regeneracji przeprowadzamy przy udziale prawdopodobnie najlepszych na świecie maszyn diagnostycznych firmy ASNU, korzystając przy tym wyłącznie ze środków renomowanych firm. Są to w pełni bezpieczne dla wtryskiwaczy i środowiska środki chemiczne firm ASNU, BASF, Hartridge, które charakteryzuje najwyższa jakość i najlepsze możliwe parametry.  

Po zakończonym procesie czyszczenia, wszystkie wtryskiwacze trafiają na kolejną diagnostykę, gdzie sprawdzamy skuteczność przeprowadzonej operacji czyszczenia. Jeżeli okaże się, że wtryskiwacze nie dawkują idealnie, czyścimy je ponowie i znowu sprawdzamy. W każdym wtryskiwaczu, który serwisujemy obowiązkowo wymieniamy filtr wewnętrzny na nowy, a także inne części, które tego wymagają. Ponadto na wyposażeniu posiadamy spory asortyment części zamiennych, który ciągle uzupełniamy.

Jesteśmy młodą firmą, stąd stawiamy sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie przy akceptowalnym poziomie cenowym. Jeśli myślisz, że wtryskiwacze w Twoim samochodzie są czyste, prześlij je do nas, a gwarantujemy, że naprawdę odczujesz różnice! Z przyjemnością sprawdzimy efekt pracy konkurencji i po nich doczyścimy. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że jeżeli chodzi o jakość nigdy nie idziemy na kompromis. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy najtańsi, za to gwarantujemy, że w tym co robimy jesteśmy najlepsi.